PelechKočičí jeskyně 37 cm

pelíšky
Materiál
umělé vlákno

• , zakoupeno v SvětKrmiv.cz

• Kočkám se tam opravdu líbí, tráví tam čas radši než v boudě u škrabadla nebo v různých domcích
    • Nízká cena
    • Pro velká plemena koček (8 kilo) už trochu těsný, chtělo by to ještě jednu velikost

Kočky jsou dost náročné na svoje pelíšky. Překvapilo mě, že naši kocouři (ragdoll a kočka domácí) na tenhle reagovali pozitivně a ihned si s ním začali hrát. Nejdřív jsem se obávala, že se jim tvar jeskyně třeba nebude líbit, protože ně něj nejsou zvyklí, ale okamžitě si plíšek oblíbili. Přestože pelíšek částečně drží tvar, kočky se v něm cítí pohodlně a nevypadá to, že by je tam něco tlačilo, nejsou tam žádní tvrdé výztuhy. Za poměrně nízkou cenu je to dost kvalitní pelíšek, kde si kočky odpočinou, ale který je i zabaví. Vadí mi jen to, že jsem nenašla stejný pelíšek ve větší velikosti, velkému kocourovi (8 kilo) je trošku těsný.

• Dokonalé

Kočka je z toho naprosto unešená, ráda do toho skáče po hlavě, když je vak na boku, tak do nej ráda zapluje v plné rychlosti a číhá. Skvělá pomůcka při hraní. Naše v tom nespí, ale pouze si v něm hraje.

Typ výrobku
pelíšky
Materiál
umělé vlákno

Pelech-Kočičí jeskyně 37cm - Pelíšek řady Smarty - Kočičí jeskyně neobvyklý pelíšek z měkkého materiálu, který poskytne kočce skrýš umožnující klidný a nerušený odpočinek.

Přidaná visící hračka stimuluje k hraní a pomůže překonat nudu.

Pelíšek je měkký, žádná ze stran není vyztužena.

Materiál: 00% Polyester

Prát lze na 0% celsia.